forbot
UAH
Прошва біла, арт. pr003 в Харків від інтернет-магазина Grand furnitura, ChP | Купити Прошва біла, Арт. Pr003 Харків (Україна) | Grand furnitura, ChP : Allbiz
Premium Business
Відгуків: 7
+38 (095) 133-11-18
Grand furnitura, ChP
  • Grand furnitura, ChP
  • Каталог товарів
  • Прошва біла, Арт. Pr003
Прошва біла, Арт. Pr003
  • Прошва біла, Арт. Pr003

Прошва біла, Арт. Pr003

В наявності
Ціна:
84.5 UAH
Опис

Прошва прикрашається вишивкою на зразок мережива. Тонкий сітчастий матеріал х / б основи розшивається машинної гладдю по чітко заданому малюнку. Отвори всередині густо оброблених машинним стібком елементів прорізаються / просікають. Атласний блиск шовковистою гладі приємний в сусідстві з матовою основою. Контраст фактур підвищує художню значимість обробки. Один з фігурних країв густо обметують, утворюючи неосипающуюся фестончатим кромку. Тим самим збільшується декоративність і міцність обробки. Інший зріз залишається необробленим, оскільки передбачається його вшивання при складанні деталей швейного виробу.

 


    Ширина представленої прошви білої (арт. Pr003) - 3,5 см, довжина - 15 ярдів. Квітковий мотив малюнка з однаковим успіхом можна застосувати в обробці швейної продукції, орієнтованої на різного споживача. Прошва додасть кокетливість літньої сукні, сарафана і забезпечить зворушливість дитячим постільною комплектів, наборів для новонароджених.

 

 


    Виріб затребуване у виробників текстилю для дому. Підприємства легкої промисловості задовго до початку сезону закуповують матеріал для виготовлення літніх колекцій - натуральна і по-своєму ефектна прошва завжди в моді.

 

Пропонуємо ознайомитися з асортиментом схожої продукції і підібрати іншу швейну фурнітуру по настільки ж комфортною ціною.

Характеристики:
Колір:Білий
Інформація актуальна: 09.08.2018

Детальніше

Неймовірна ціна на Прошва біла, Арт. Pr003 в Харків (Україна) від компанії Grand furnitura, ChP.